fbpx
BÖLGE
Girne | Lefkoşa | Gazimağusa
+90 392 444 43 62
info@gencyapimarket.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

KIBRIS EV DEKORASYON

Evinizin dekorasyonunu ve tasarımını değiştirmek adına Seçtiğiniz ürünlerin kalitesi önem taşır. Kıbrıs’tan ev dekorasyonu yaparken her ürünü kolayca bulabileceğiniz genç yapı market bulunuyor. Genç Yapı Market ilk olarak Gazimağusa’da 1959 yılında kurulmuştur. Genç Yapı Marketin en iyi hizmet vermek amacıyla Türkiye ile ilk ticari ilişkileri kuran firmadır. Bu sebeple Türk mallarına Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’ni getiren ve aynı zamanda mağazalarında satmaktadır. Genç yapı market geniş ürün yelpazesi ile Kıbrıs’ın en iyi dekorasyon marketi olduğunu söyleyebiliriz. Gazimağusa, Lefkoşa ve Girne de şubeleri bulunuyor. Yapı market  toplamda 22.000 ürün çeşidine sahiptir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kıbrıs’ ta evinizi yaptırmak istediğiniz zaman başka hiçbir yere uğramadan bütün dekorasyon malzemelerini veya ihtiyaçlarınızı yapı market üzerinden temin edebilirsiniz. Ürün yelpazesi arasında inşaat malzemeleri, demir çelik ürünleri, ahşap ürünleri, boya çeşitleri, tesisat malzemeleri, hırdavat malzemeleri, elektrikli malzemeler, bahçe ürünleri ve inşaat için gereken makineler bulunmaktadır. Dekorasyon ürünleri arasında dilerseniz ev eşyalarınızı tamamlayabilir. Aydınlatma ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Buna ek olarak perde, lamba, mutfak eşyaları ve banyo aksesuarları gibi ürünleri de temin edebilirsiniz. Mağazalarımıza hafta içi sabah 08.00 akşam 18.00 arası hafta sonu sadece cumartesi günü açık olup sabah 08.00 ile akşam 18.00 arasında dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. Gazimağusa’da bulunan ana merkezimiz hafta içi Sabah 08.00 ile 17.00 arası hafta sonu sadece cumartesi günü çalışmakta olup sabah 08.00 ile 13.00 arası hizmet vermektedir.

KAMPANYA VE ÜRÜN ÇEŞİTLERİNDEN NASIL HABERDAR OLABİLİRİM?

Genç Yapı Market Her 3 ayda bir çıkardığı detaylı bir şekilde ürünlerine yer verdiği bir dergisi bulunuyor. Dergimizi web sayfamız üzerinden görüntüleyebilir veya mağazalarımızdan elde edebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medyayı müşterilerine ulaşmak için aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram ve Facebook üzerinden Genç Yapı Market adıyla en iyi şekilde hedef kitlesine ulaşmayı amaçlar. Sosyal medya aracılığıyla Genç Yapı Market bünyesinde yer alan ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Ek olarak firmamızın düzenlediği indirimler kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bize sosyal medya aracılığı ile mail adresimizden ulaşabilir şikayet ve dileklerinizi dile getirebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar #039;ler ile işaretlenmiştir.

WhatsApp chat