fbpx
BÖLGE
Girne | Lefkoşa | Gazimağusa
+90 392 444 43 62
info@gencyapimarket.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

Adanın En Büyük Yapı Marketini İnşa Ediyoruz.

Genç Yapı Market yenilikçi vizyonu ve kurumsal yapısı ile sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Kuzey Kıbrıs’a inşaat malzemesi, hırdavat, el aletleri, boya, seramik, banyo, sıhhi tesisat, ev dekorasyon malzemelerinden oluşan geniş bir ürün portföyü ile hizmet sağlayan Genç Yapı Market sürekli teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri takip ederek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Bir süre önce şubelerini yenileyen, teknolojik altyapıyla güçlendiren firma, bu kez adanın en büyüğünü inşa ediyor. Kermiya’da Yeni Lefkoşa Alayköy Çevreyolu üzerinde 4000m2 kapalı alanda konumlanan yeni Genç Yapı Market, 5.000 m2 olacak. Proje 4.000 m2 çelik yapı ve 1.000 m2 betonarme bodrumdan oluşuyor. Dev yapı marketin yeni yılın son çeyreğinde hizmete girmesi planlanmaktadır.

Genç Yapı Market Kermiya ile ürün çeşitliliğini daha da genişletmeyi planlayan, ilgili tüketicilerin bir çok ihtiyaçlarını makul fiyatlarla tek bir noktada sunmayı amaçlamaktadır. Lefkoşa’ya ekonomik açıdan büyük katkı sağlayacak olan bu dev projenin bölgede ciddi bir istihdam yaratması beklenmektedir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar #039;ler ile işaretlenmiştir.

WhatsApp chat