fbpx
BÖLGE
Girne | Lefkoşa | Gazimağusa
+90 392 444 43 62
info@gencyapimarket.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

Kıbrıs’ta Yapı Market sektörü

Kıbrıs yerli ve yabancı birçok turistin tatil için tercih ettiği Akdeniz’in en güzel adalarından bir tanesidir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet tam ismi ile bilinen bölgede turizm en önemli gelir kaynağı da olsa bunun dışında farklı sektörden de kurumlar yer alıyor. Nitekim onlardan bir tanesi de yapı market alanında ülkenin ilk akla gelen firmalarından bir tanesi olan firmamızdır.

İnşaat sektörü yaşanan savaş yıllarından beri lokomotif sektörlerden bir tanesi olduğu için en az turizm kadar ülke için önemli olan bir sektördür. Yapı sektörünün son derece geniş kapsamında gereksinim duyulan tüm ürünler firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Kimi zaman bu ürünler evlerde, hobi amaçlı ya da başka bir gereksinime bağlı olarak kullanılabilmektedir. O yüzden yapı market ürünlerini sadece inşaat sektörü ile bağlantılı olarak düşünmemek gerekir.

Ürün Grupları Hakkında

Firmamızın ürün grupları hakkında bilgi vermek gerekir ise temel sattığımız ana ürün başlıkları şunlardır: Her türden her beklentiye hitap eden yapı malzemeleridir.  Değişik özelliklerde demir çelik malzemeler. Her tür ve özellikten boya. Ahşap ürünleri, tesisat malzemeleri. Akla gelebilecek her tür hırdavat malzemesi. Bahçeler için gereksinim duyulan ürünler. Banyo ve seramik. Mobilya. El aletleri, oto aksesuarları, aydınlatma ve elektrik malzemeleri, dekorasyon malzemeleri olarak adlandırılabilir. Bunun yanı sıra amatör ve profesyonel makineler.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Genel olarak Kıbrıs ölçeğinde baktığınızda ülkemizin en eski yapı market firması olup 60 yıllık bir geçmişi vardır. Yani Kıbrıs’ın en eski firmalarından bir tanesidir. Hırdavat satışı ile başladığımız işte bugün en fazla ürün gamına sahip bir firma haline gelmiş durumdayız. Türkiye’nin de çok önemli markaları firmamız bünyesinde satışa sunulmaktadır. 15 ülkeden ithalat yapan, 150 farklı firma ile çalışan bir kurum olarak kurumsal bir yapı ile tüm beklentilere yanıt verir yeterlilikteyiz.

WhatsApp chat