fbpx
BÖLGE
Girne | Lefkoşa | Gazimağusa
+90 392 444 43 62
info@gencyapimarket.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

İLKAY M. GENÇ LTD.

Yapı Market / DIY

Aylık Katalog

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Bosch Garanti Süresi Uzatma

Hakkımızda

60 Yıldan Fazla Sektörel Deneyim


Modern tasarıma sahip konforlu alışveriş ortamı sunan Mağazalarımızda işyerinizin ve evinizin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyata temin edebileceğiniz 20.000 ürün siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Teknik servis bölümümüz ile satışı yapılan makinelerin satış sonrası hizmetini veriyoruz.

Profesyonel ve güler yüzlü personeli ile güvenilirlik, dürüstlük, samimiyet değerlerinde sürekli yenilik ve gelişim temel ilkelerimizdir. Kuzey Kıbrıs’ın en köklü yapı market zincirinde eviniz, bahçeniz, atölyeniz için aradığınız HERŞEY Genç Yapı Marketlerinde.

Telefon
+90 392 444 43 62

görüntü
görüntü

Neden Biz?

Toptan ve Perakende

Genç Yapı Marketlerde perakende satışının yanında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti pazarına toptan dağıtım yapan servis ağı da mevcuttur.

Geniş Ürün Portföyü

Genç Yapı Market Kuzey Kıbrıs’ta bir çok değerli markanın distribütörlüğünü yapmakla birlikte 30000’in üzerinde ürün çeşidi sunmaktadır.

Kurumsal Hizmet

Geçmişinden aldığı tecrübe ve yenilikçi vizyonu ile her geçen gün büyüyen Genç Yapı Market bir İlkay M. Genç Ltd. Kuruluşudur.

Marketler Zinciri

Geçmişten aldığı tecrübe ve yenilikçi vizyonu ile Genç Yapı Market Gazimağusa, Lefkoşa ve Girne’deki mağazaları ile Kuzey Kıbrıs’ın her yerine hizmet sağlamaktadır.

Kaliteli Ürünler

Genç Yapı Market uzun yıllardır sektörde olmanın avantajıyla oluşturduğu güçlü tedarikçi ağı ile kaliteli ürünleri uygun fiyata Kuzey Kıbrıs’a sunmaktadır.

64 Yıllık Güven

Her dönemde sektöre yön veren Genç Yapı Market 64 yıldır sürekli yenilenerek ve gelişerek sektörün lokomotifi olmayı başarmıştır.

Ekibimiz

Sizi Arayalım

Aylık bültenimize ücretsiz abone olmak, en iyi fiyatları ilk öğrenebilmek ve kampanyalı ürünler hakkında bilgi edinmek için Formu Doldurun.

Not: Kişisel bilgileriniz gizlilik politikamız gereğince saklı tutulur.

Yorumlar

Today we can tell you, thanks to your passion, hard work creativity, and expertise, you delivered us the most beautiful house ever! It’s been a beautiful ride, there were up’s and down’s, frustrations, delays at the same time great looks. keep touch with them.

  • JOHN ZABRILLA

    Newyourk City

Genç Yapı Market inşaata dair her türlü malzemeyi uygun fiyatla bulabildiğim bir iş yeri. Yıllardır alışveriş yaptığım bu yapı market güven veriyor. Kıbrıs’ın köklü şirketlerinden biri olması, ürün kalitesinin standartların üzerinde oluşu ve uygun fiyatları Genç Yapı Marketi tercih etmemdeki başlıca sebeblerdir.

  • Ahmet Arslan

    Gazimağusa

WhatsApp chat