fbpx
DISTRICT
Kyrenia | Nicosia | Famagusta
+90 392 444 43 62
info@gencyapimarket.com
WORKING HOURS
Monday to Saturday: 08:00 to 18:00

Group companies

İlkay M. Genç Ltd.

1959 yılında Gazimağusa’da küçük bir hırdavat dükkanı olarak kuruldu. İlk ithalatını 1960 yılında gerçekleştirdi. 1973 yılında şirketleşerek İlkay M. Genç Ltd. adı altında faaliyetlerini sürdürdü. Günümüzde Gazimağusa’da 1, Lefkoşa’da 1, Girne’de 1 olmak üzere 3 Yapı Market ve 2 depo ile KKTC halkına hizmet vermektedir. İlkay M. Genç Ltd. şirketi bünyesinde; inşaat malzemesi, hırdavat, el aletleri, boya, seramik, banyo, sıhhi tesisat ve ev dekorasyon malzemelerinden oluşan 30.000’den fazla çeşit ürün bulunmaktadır. Perakende satışının yanı sıra , Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti pazarına toptan dağıtım yapan servisleri vardır. İthalat yapılan ülke sayısı 15 ve işbirliği yapılan firma sayısı 150’yi aşmaktadır.

Genç Construction

İlkay M. Genç. Ltd. bünyesinde kurulan Genç Construction KKTC sınırları içerisinde inşaat ve emlak sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2002 yılında yeni yatırım ve istihdam alanı açarak İlkay Genç Construction Ltd. adı altında inşaat sektöründe de hizmet vermeye başladı.

Gench International Yapı Malzemeleri Tic. Ltd.

İlkay M. Genc Ltd. şirketinin iştirağı olarak 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yapı malzemeleri, teknik ve hırdavat sektöründe dünyanın birçok ülkesinden ithal edilen ürünleri Türkiye piyasasına sunmak ayrıca bu konuda Türkiye’de üretilen birçok yapı malzemelerini de dünya ülkelerine ihracat yapmak amacı ile faaliyete geçirilmiştir. Gench International Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. sunduğu ergonomik, pratik ve güvenli çözümlerle Türkiye’de kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Her zaman farklı çözümlerle inovatif kaynakları birleştiren Gench grubu, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanırız ve bu yüzden hızlı çözüm üretir, şeffaf ve tutarlı yaklaşım sergileriz. En önemlisi yaratıcılığı ve inovatif düşünceyi her alanda destekleriz.

City Dorm Öğrenci Yurdu

CityDorm öğrenci yurdu Lefkoşa’nın merkezinde 2016 yılında hizmete girmiştir. 27 adet 1+1 çift kişilik ve 24 adet tek kişilik stüdyo daireden oluşan CityDorm üniversitelere, alışveriş noktalarına ve devlet kurumlarına kolay ulaşım sağlanabilir konumu ile dikkat çekmektedir. Odalar öğrencilerin tün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmıştır. CityDorm Kuzey Kıbrıs’ın köklü şirketlerinden ilkay M Genç ltd tarafından kurulmuştur.

G Suites Luxury Rentals

G Suites Luxury Rentals, İlkay M. Genc Ltd. şirketinin iştirağı olarak 2018 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa şehrinde 24 adet lüks kiralık odasıyla hizmete açılmıştır.

WhatsApp chat