fbpx
DISTRICT
Kyrenia | Nicosia | Famagusta
+90 392 444 43 62
info@gencyapimarket.com
WORKING HOURS
Monday to Saturday: 08:00 to 18:00

İK Uygulamaları

İlkay M. Genç Ltd.

İnsan Kaynakları olarak tüm faaliyetlerimizde çalışan memnuniyeti ve kurumsal fayda dengesini gözetmekteyiz. Biz açık iletişime inanan, aynı hedefe birlikte koşan, başarının hızlı, sonuç odaklı ve esnek olmaktan geçtiğine inanan büyük bir aileyiz. Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanır, hızlı çözüm üretiriz, şeffaf ve tutarlı yaklaşım sergileriz ve en önemlisi yaratıcılığı ve inovatif düşünceyi her alanda destekleriz. İş hayatında fırsat eşitliğini destekliyor, artan üst düzey kadın yönetici sayımızı gerçekleştirdiğimiz ilerlemenin önemli göstergelerinden biri olarak görüyoruz.

Kariyer

Ekibimiz bir parçası olmak için lütfen aşağıdaki butonu tıklayınız.

Açık Pozisyonlar
image

Human Resources Applications

İşe Alım

İşe alma ve yerleştirmenin temel amacı, şirket kültür ve değerlerine uygun, pozisyonların gereksinimlerini karşılayacak, firmamızı geleceğe taşıyacak çalışanları seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir. Buna bağlı olarak birebir ve panel mülakat tekniği ile adaylar değerlendirilmektedir. Firmamızda profilinize uygun bir pozisyon açıldığında değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” yapabilir veya ilan verilen bir pozisyon için başvurabilirsiniz.

Performans Yönetimi

İLKAY M. GENÇ LTD., hedeflerine ulaşmada, çalışanların katılımını adil, sistemli ve ölçülebilir bir yöntemle değerlendirmek yoluyla, sürekli gelişimi destekler. Amacımız; ölçülebilir iş hedefleri belirlemek, bu hedeflere ulaşmada başarıyı kontrol etmek ve değerlendirmeyi sağlamaktır. Düzenli aralıklarla değerlendirme yaparak, belirlenen hedefler ve iş tanımı standartları ışığında genel performansı açık ve dürüstçe tartışmayı sağlamak, gelişim alanlarını belirleyerek, aksiyon planını oluşturmaktır.

Eğitim

Çalışanların eğitim ihtiyaçları performans geliştirme sistemi içerisinde belirlenir. Belirlenen ve planlanan eğitim programları çalışanın yetkinliklerini ve mevcut performanslarını artırmaya, geliştirmeye yardım eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Engineers

İLKAY M. GENÇ LTD. Politika olarak çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamayı amaç edinmiş ve normal çalışma düzenini engelleyecek her türlü kayıplara “İnsan veya makina “ üzerine sonuçlanan kazaları önleme ideali ile çalışmaktadır.

WhatsApp chat